HiPe

Proč Facebook odesílá přátelům zprávy, které jsem nepsal? Jak to odstranit?

Dobrý den,
facebook mi sám od sebe odesílá přátelům odkaz na nějaké video, které ani nejde spustit, ale pořád a já to nepíšu. prostě to samo od sebe, asi to bude nějaký virus, ale nevím co s tím…
to samý jsem dostal od kamaráda a od tý doby to odesílá, nevim co dělat, už jsem si deaktivoval účet a založil nový, ale tam to dělá taky… nevím si rady

Odpovědi
marketa54321

To není facebookem, ale virem v počítači… Jestli si s tím sám nevíš rady, dej pc odborníkovi na vyčištění.