panxnotdead

facebook-nezobrazování

Když je nějaký status na zdi, tak tam jsou komenty a lajky, nejde to rozkliknout a kdž jdu na tu stránku, tak tam neni žádný komentář a ani nic. To samé, když najedu na uživatele, tak se mi nezobrazí lajky a komenty. Neví někdo čím to může být? Děkuji :)
Doplňuji:
Jiný vyhledávač funguje, děkuji moc

Odpovědi
chudst

Tam toho může být… Zkusil bych následující postup.

  1. Zkuste otevřít FB v jiném prohlížeči. Snad to pomůže.
  2. Pokud to začalo dělat teď, počkejte cca 24 hodin, jestli se to nezmění. Může být lokální výpadek, jako již tolikrát.
  3. Pokud nejde bod 1, ani 2, zkuste otevřít FB na jiném místě (- u kamaráda, či na jiném notebooku / PC.) Pokud to nebude fungovat ani tam, poproste někoho z blízkého okolí, aby se přihlásil na FB. Pokud mu to bude dělat taky, je to pořád jen výpadek z bodu 2). Pokud mu to dělat nebude, je problém někde na internetu a asi nejjednodušší řešení je nový profil.

Doplňuji:
Rádo se stalo. Pokud chcete používat i nadále starý prohlížeč, zkusil bych vymazat facebookovské cookies a facebookovskou historii. Pokud nepomůže, tak odinstalovat prohlížeč (zálohovat si záložky a pak znovu importovat!) a znovu nainstalovat.