kikinka2210

facebook naboural se mi nekdo do schranky !

lidicky musim se zeptat kdyz se mi nekdo nabourá na facebook co mam delat ?nejde mi ani heslo na facebooku a a nni na emailu nejspise mi ho nekdo zmenil i na meilu :( neumím s tím pracovat pomuzete mi prosim ? :( jsem tak nastvana jak tohle nekdo muze udelat !!!! :( musite mi pomoc !prosím :/
Doplňuji:
caps lock je vypnuté vše jsem skoušela i s rodiči vůbec nevím :( nabourali se mi tam jedny 2 spoluzacky který mně vydíraj jedna me pozvala do KFC a já řekla že nemám kapesné a ona to je dobre to ti zapladim a ted to po mne chteji spatky a vse mi rusi a meni a ted chteji 50 korun :( já tedka kapesne nedostavam protoze maminka s tatinkem hodne zaplacuji :(

Odpovědi
Maggie.b

Pardon, já sen chci zeptat jestli třeba němáš při psaní hesla Caps Lock (nastavená velká písmena)?

Michal Kole

Kontaktovat technickou podporu. Možná bude něco v nápovědě facebooku http://www.fa­cebook.com/hel­p/?ref=pf

hanulka11

tak si ho zruš a budeš mít po starostech

RomanP

No podle toho co tady píšeš tak jsi to registrační údaje řekla těm kamarádkám, pochybuji, že budou natolik zručné, aby se dokázali do FB "nabourat“, ale to se potom nemůžeš divit. Zásada je taková že registrační údaje se nikomu neříkají. Nezbude ti nic jiného než si vytvořit na FB účet nový.

anonym

poučení pro příště, HESLO SE NIKDY NIKOMU ZA ZADNYCH OKOLNOSTI NEVYZRAZUJE a predevsim voli se takove aby ho nikdo nemohl jen tak uhádnout … jak vypadá dobré heslo ? třeba takto „jBSD.I$k=8“ pokud podobně bezpečné heslo zvolíš, nikdo se ti do fb „nenabourá“.

Generátor bezpečných hesel http://strongpas­swordgenerator­.com/

účet holt patří tomu kdo zná přihlašovací údaje, ty už je neznáš, účet patří tvým „spolužačkám“, na tvém místě bych si prostě založil nový email ( http://gmail.com ) nový účet i v sociální síti, ale rozhodně bych to nijak neřešil s těmi spolužačkami. Ten účet ti totiž velmi pravděpodobně nevrátí jen proto, že jim dáš 50 korun … vůbec se jimi nezabývej a vydej se novou cestou.

//

pokud o sve stare ucty opravdu stojis pak ti asi nezbude nic jineho nez potupně zajít přímo za rodiči těch dvou holek a vyžadovat vrácení od nich …

//

můžeš také odpovědět protiútokem, pokud se na to cítíš, nainstaluj nenápadně na počítač tvých kamarádek keylogger který bude zaznamenávat stisk kláves tak můžeš snadno své nové heslo zjistit a účet získat zpět, stejně tak asi zjistíš hesla i na jejich vlastní facebook účty, ale … 🙂 tomu pokušení raději odolej.

http://www.slu­necnice.cz/sw/free-keylogger/

elektrikář

Nejlepší je vše zrušit a nainstalovat si jej znova. Hlavně musíš mít pořádné heslo a ne křestní jméno a pod.K tomu ještě několik čísel.