Gaz

Facebook-jméno.Když si chci změnit jméno tak to píše.(V popisu)

Sorry! You've updated your name the maximum number of times allowed and your name can't be changed again. To list another name you go by, such as a maiden name, please use the Alternate Name field below.

Nejlepší odpověď
quentos

A co chcete vědět…?

Už to změnit nejde, dosáhl jste maximálního počtu změn jména. Víckrát ho už změnit nelze

Další odpovědi
Ella

A co s tím?
Sorry! Změnil jste své jméno maximálně krát, jak je umožněno a vaše jméno nemůže být znovu změněno. Pokud chcete jiné jméno, například rodné, prosím použijte rámeček pro „alternativní jméno“, který je níže.