yeerum

facebook jde mi pomalu-ostatní stránky mě jdou rychle-je to nastavením? nebo pc?Děkuji

Nejlepší odpověď
Bedy

Stáhněte a nainstalujte si CCleaner. Při instalaci odmítněte instalaci google chrome/toolbar a program po instalaci spusťte.
Doporučuju tak jednou za týden/14 dní spustit jak čištění disku, tak i hledání a následné opravení chyb v registru. Uvidíte, že počítač se nebude jen tak zpomalovat.
A mělo by to vyřešit i problém s facebookem – odstraní to ten bordel z disku.

Ještě se zeptám, jaký používáte internetový prohlížeč a pokud možno i jakou verzi? to je taky docela důležité.

Další odpovědi
Michal Kole

Zkus vymazat boderl v prohlížeči – cache

Dáš nástroje nastavení a vymazat historii procházení a vše zašškrtej