Athootita

Facebook – Jak skrýt příspěvky, které píši do veřejných skupin, před mými přáteli?

Dobrý den, potřeboval bych poradit, jakým způsobem skrýt příspěvky, které píši do veřejných skupin, před mými přáteli.

Někam něco napíši a všem mým přátelům se objeví tato moje aktivita – a to nechci.

Děkuji

Odpovědi
HakitoCZ

Je velký rozdíl mezi komentářem a příspěkvem na zdi.
U jakéhokoli příspěvku na zdi(vaší nebo cizí) můžete nastavit viditelnost pro určité lidi/skupiny přátel. Popřípadě před konkrétními lidmi/skupinami příspěvek skrýt.
U komentářů je to horší. Ty jsou veřejné. Na veřejném „feedu“ na hlavní stránce se čas od času vašim přátelům objeví „Uživatel XY okomentoval status/fotku uživatele/stránky YZ“. Stejné je to s „lajkováním“.
Nově ale FB zobrazil ikonku vedle odkazu „Domů“ (napravo) zámek s třemi řádky v pozadí. Když na to kliknete, vyroluje se nabídka a jedna z možností je „Kdo může vidět můj obsah“ a potom „Použít záznamy o aktivitách“. Tam jsou všechny vaše aktivity a můžete měnit jejich viditelnost pro přátele/veřej­nost/skupiny..
Takže postupně skrývat a skrývat a skrývat.
Nebo založit nový účet bez přátel, před kterými se stydíte za své příspěvky ;)

potížistka

Zkus to nasavit napravo od hlavní stránky to by ti mohlo pomoci nebo když to tam napíšeš a než to odešleš tak by to mělo jít přímo v tam nastavit (nalevo od přidat příspěvek-přátelé a tam vlastní nastavení)