Tw!st

Facebook IP

Dobrý den chtěl bych se zeptat, jestli někdo tu nevíte jestli se dá nějak zjistit IP adresa uživatele na facebooku. Umím zjistit IP adresu jen přes hlavičku e-mailu. Takže díky za odpovědi

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Dost pochybuji. IP se dá považovat za osobní údaj jako poštovní adresa.

I když nějaký lokální WiFi poskytovatel může mít jednu IP pro celou vesnici nebo část města.

Klidně na můj mail michal.kolesa@seznam.cz rád vysvětlím podrobněji.

A nevíš zda je pod IP jeden konkrétní uživatel nebo celý barák nebo ta vesnice.

Taky to může být uživatel připojený přes GRPS/CEDMA/ED­GE/UNTS a tam je IP po každé jiná – tu přidělí provider na základě toho, která je IP zrovna volná.