mrkwosh

Facebook-fotky

Chcel by som si z FB odstranit všetky fotky no len čiastočne sa mi to podarilo. Tuto jednu co vidite aj ako moju profilovu tu na ODPOVEDI.cz tak tu nwm vymazat nevedeli by ste mi s tym nejak helpnut??? diky

Nejlepší odpověď
ondra07

Pokud to dobře chápu, tak si chceš odstranit svou profilovku. Jak si na ní s tou kytarou…
Klikni si na svůj profil na FB naje%d na tu profilovku a v pravém rohu nahoře bude odkaz změnit obrázek, klikni na to a pod fotkou je: „odebrat fotku“ … a je to :)