Facebook.Dá se jednoduše zjistit kdo si někoho vymazal z „přátel“ ?

O přidání do přátel jsme informováni.Když ale zjistím,že mám početně „přátel“ o jednoho méně,jak zjistím o koho jde aniž bych musela prolézat celý seznam?

Nejlepší odpověď
dusand

pouzee prolézt celý seznam. vpravo od jména je šedá kolonka s nápisem ,,přátelé'' když tam není, tak si tě daný uživatel vymazal.

Další odpovědi
arygnoc

nijak.
budete to musieť preliezť.

technická poznámka:
sú to priatelia?
záleží Vám až tak na tom?

Som už na tomto svete nejaký ten rôčik (dovoľte mi týmto pozdraviť Kleopatru (cmuk), Da Vinciho (ako Vám to „maže“, majstre?), Golema (kráčame, kráčame vpred?)), ale priateľov mám len pár.
Ale zato už roky.

led

Aj keď ich máte veľa, vždy musíte listovať.
AD Arygnoc,
Človek si priateľov vyberá, Facebook ich vyrába

HarpPlayer

Nyní Vás na tuto skutečnost každý den upozorní tento doplněk:

https://www.fa­cebook.com/so­cialfixer