Natty*

Facebook-co dělat?

Ahojte,
někdo mě nahlásil !neprávem! na facebooku. Teď se nemůžu přihlásit. Co mám dělat?
Děkuju za užitečnou odpověď

Nejlepší odpověď
badisko

Napsat na podporu facebooku …nebo pouzij jejich forum …http://www.fa­cebook.com/hel­p/?page=756 atd ..proste uved veci na pravou miru …bud ti ho povoli nebo ne obejit se to neda …:D otazky na adminy facebooku pouze v Anglictine ..

Další odpovědi
MonkeyKing

Vykašlat se na to – Facebook je kravina. Pokud to teď nevíš, postupem času na to příjdeš.

quentos

MonkeyKing, kdybyste měl nejlepší přátele vzdáleny 150–300 km, věřte mi, že byste takhle nemluvil. Já jsem za existenci FB vděčný – jsem s nimi díky němu kdykoli v konktaktu. Podobně jako všechno ostatní je i FB dobrý sluha, ale zlý pán – vše je jen o vůli, nedovolit mu se oním zlým pánem stát.