Shark69

Facebook chat

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jak si mohu aktivovat v Chatu na facebooku funkci, že mi přijde informace o tom, že uživatel kterému jsem zprávu odeslal, si jí přečetl. Jeden z mích přátel již tuto funkci má, ale neví, jak jí aktivoval… po přečtení zpávy mu po rozevření chatového okna (přečtení),pod zprávou naskočí "Zobrazeno + čas zobrazení) předem děkuji za radu.

Odpovědi
Tw!st

tuhle funkci mám taky, ale ani já nevím jak jsem si to aktivoval. možná to bude tím že mám Timeline zkus se podívat jestli tvůj kamarád má Timeline a jestli ty máš nebo ne

natalenkat

Nejsem si jistá, ale myslím že to je tam automaticky..