Jahoda

Facebook bude placený?!

Dobrý večer přeji všem 🙂. Šla jsem dnes po městě s kamarádkou, když mi oznámila, že od léta by měl být facebook placený! Divila jsem se a ptala jsem se jí kdo to navrhl a z jakého důvodu. Řekla mi, že s tímto nápadem přišli ODS, ČSSD, KDU-ČSL a další politické strany. Prý se na tom všichni shodli a to z toho důvodu, že na facebooku vznikají pomluvy a proto bude od léta placen. Nechápala jsem a do teď nechápu. Když na facebooku umožnili tak velké rozhraní možností, nemůžou se divit, že pomluvy vznikly. Navíc pomocí facebooku mnoho lidí našlo své přátele a mohl se s nimi spojit. Osobně facebook moc nepoužívám, ale stejně mi přijde, že platit za něj je opravdu za čáru. Je to tak rozšířený komunikační portál a osobně si myslím, že hodně uživatelů ztratí zájem platit za něco, co bylo dlouho zadarmo a většina ho přestane používat. Zajímal by mě Váš názor na tuto situaci a co vše si o tom myslíte. Za všechny odpovědi předem moc děkuji a přeji hezký večer 🙂

Nejlepší odpověď
kropitko

Jahodo,jestli je vaše info zaručené,tak věřím,že ho všichni už nadále nebudou využívat. Já osobně ho téměř nepoužívám,jen mi někdy děti na něj pošlou nějaký odkaz,dají fotku a podobně. Musím přiznat,že mě nijak nezaujal a ani mi nijak nepomohl. Kdyby mi rovnou napsaly na e-mail,tak to vyjde na stejno,jen s tím rozdílem,že u toho máme všichni pocit,jakoby jsme v tu chvíli byli spolu,ale to nevynahradí ten pocit,když spolu jsme. Tak ať je klidně placený.......

Další odpovědi
P3p!no

Celé je to nesmysl.Na facebooku začali vznikat skupiny, které protestují proti jeho zpoplatnění.Tyto skupiny mají však jen za účel „nahrabat“ si co nejvíce fanoušků.Více viz. zdroj.

Zdroj: http://www.fa­cemag.cz/ne-facebook-se-nezpoplatni/

anonym

je to uplny nesmysl a pouze velmi hloupe famy. Na facebooku vznikla skupina „nechceme zpoplatneny facebook“ kterou zalozil rafinovany podvodnik, vedel ze timto zpusobem ziska skupinu z obrovskym mnozstvim uzivatelu a tu nasledne bude moct slusne prodat pro spamovaci ucely. Oficialne vsak facebook poprel ze by se mel jeho web primo zpoplatnovat. Ostatne facebook si logicky ani zpoplatneni svych sluzeb nemuze dovolit. jeho konkurence je tak velka ze by ho okamzite prevalcovala kdyby sve sluzby zpoplatnil – google buzz, myspace, badoo, twitter atd tito konkurenti by byly velmi radi kdyby facebook udelal takovou hloupost a sve sluzby zpoplatnil protoze by ze dne na den prevzali stafetu – a to samozrejme facebook nedopusti takhle snadno … Facebook podobne jako google ted vydelava na zobrazovani reklamy po stranach – a prijde si takto rozhodne na slusny balik.

Lucimia

Tak jestli ho zpoplatní, tak na něm končím. 🙂

ten který je

Nevím co je na tom pravdy, ale v budoucnu budou tlaky o kontrolu a regulaci internetu.Někteří mocipáni už nyní mají strach z toho co si lidé myslí a co vyjadřují.

romik01

Dobrý den.
Jsou to jen plané řeči lidí co tomuto věří a posilají pozvánky od podvodníků dál s tím,že si myslí jak vyzráli nad systémem a nebudou platit nic. Nevěřte žadné skupině ,kde musíte pozvat lidi ,aby jste něco získala. Jsou to podvody a když se nad tím člověk trošku zamyslí tak sám dojde k tomu,že to ani nemůže ve skutečnosti fungovat.Jelikož daná stránka nezjistí kolik jste lidí pozvala a kolik jich pozvaní přijalo a už vůbec aby Vám potom sama zaslala potvrzovací email.To je hloupost tak pozor.