facebook a problémy..

Dobrý den,chci se zeptat,jestli je občas normální,že když se přihlásím na facebook tak to proběhne úspěšně i s otevřením hlavní stránky ,ale v okamžiku otevření zprávy ,nových přátel ,nápovědy atd. se nestane nic jen se objeví nepopsaná čistá stránka? Nebo je problém někde v počítači? a co s tím?Díky

Nejlepší odpověď
quentos

je to normální, občas se jim to seká, vzhledem k tomu, kolik je na něm lidí, se není co divit… prostě chvíli počkat a pak F5/aktualizovat

Další odpovědi
panenka

problém v počítači nemáš je to normální i mě se to objevuje

anetadela1

Mě to taky už udělalo.

vicix8

Z toho si nic nedělej to dělá každýmu

nukušinka

JE TO URČITĚ NORMÁLNÍ HODNĚ LIDÍ ŘÍKÁ ŽE SE JIM TOTO STÁVÁ A MNĚ SE TO UŽ TAKÉ NĚKOLIKRÁT STALO.