TillaYeacob

Facebook a děti. Ano či ne?

Co říkáte na to,že děti již ve věku od 11ti let surfují na této soc.síti?

Nejlepší odpověď
tom004

Ne,ani děti,ani dospělí.

Další odpovědi
led

Stránky, kde užívateľ prichádza o právo narábať so svojimi dátami podľa svojho uváženia sú nebezpečné. Podľa majiteľa FB, všetky dáta vložené užívateľmi na FB sú majetkom FB a nie majetkom uživateľa.

Drap

Děti už mám odrostlé a netuším, jestli facebook chodí či ne. Já osobně ne a doposud jsem ani nepochopil, k čemu by mi to mohlo být dobré.

honza19hk

K čemu jim je podělanej FB?? je to zbytečnost kde akorát je samej podvodník,úchyl a otrava.Osobně ho nemám a ani ho nechci.K čemu.Na to abych se s někým mohl domluvit je telefon,email atd.Ale rozhodně ne Fb a jemu podobné servery.když ho nepotřebují dospělí tak proč by ho musely mít jedenáctiletý děti??je to tak akorát aby někomu naletěli.

Už vidím jak sedím o šichtě v bagru a píšu kolegovi něco přes FB.To mu radši zavolám a zároveň můžu makat.

mosoj

Jenom výkřiky do tmy.
Na FS kliknu a mám účet zrušený !! Na Odpovědích musím prosit admina.
Přesto tu všichni jste a data jste zadali stejná jako na FS.

Fyzik

Ano. Stejně jako školka, mobily, email… Jeden z dalších druhů sociálního kontaktu. To, že to nikdo ty děti nenaučí používat, je věc druhá. Koneckonců ani dospělí si ještě sami nestanovili, co se na FB dělá.

ivzez

Bude-li většina spolužáků mého dítěte mít profil na FB, bude jenom otázkou času, kdy mu některý ze spolužáků pomůže e-mail a profil založit.

Jedenáctileté dítě si nechá vysvětlit od rodičů, jak se i na FB pohybovat bezpečně, že nemá uveřejňovat ani sdílet své skutečné fotografie, poradit, jak si vybrat, koho si přibere do „přátel“ a samozřejmě zabezčit vše, co zabezpečit lze.

Podle mne je lepší dítěti FB povolit a mít přehled (ideální je přidání rodiče do přátel). Pokud rodiče dítěti FB zakážou, nechá si dítě profil založit někým jiným a rodiče nebudou mít přehled o pohybu dítěte v této síti. (Nemám samozřejmě na mysli čtení soukromých zpráv apod. Stačí vidět, s kým dítě komunikuje na stěně a jeho přátele.)

vevinka007

Určitě ne..
Facebook není pro nikoho bezpečný a to ani pro dospělé..
Na facebooku je často závislost, zejména u mě, protože tam chodím a kontroluju zprávy, jinak ne a už mě to na facebooku nebaví.
Navíc na facebooku je hodně neznámých lidí, bůh ví, co jsou zač..
Jinak by podle mě facebook neměl ani existovat bylo by to pro nás lepší..Na facebooku je to ztráta času..
Je sice dobrý, že se můžete spojit s kamarádama a kamarádky, ale to snad i na skypu,icq,emailu, což je lepší než facebook …:P