facebook a aktualizace,zynga poker

posledni dobou mi nejde facebook a poker na nem vsechny aktualizace a ani na fotky se nemohu kouknout.Jeste do vcerejska to fungovalo jak ma dnes uz ne

Odpovědi
anonym

je to způsobeno přežížením serverů facebooku.. takže můžete chodit třeba mimo „špičku“ v pozdních nočních hodinách/brzo ráno i dopoledne bývá klid.. Jakmile je moc uživatelů online, tak to takhle kravne. Pokud by vám fcb nešel vůbec, tak je několik variant jak i přes to se tam dostat. lite.facebook.com //odlehčená verze fcb, m.facebook.com //verze pro mobilní telefony, ale skrz pc se tam taky dostanete a to vždy. Další možnost je odpovídat na upozornění/maily, které vám chodí.. odpověď se zobrazí jako komentář

Co se týče aplikací, tak tam je úplně stejná situace.. moc lidí = nestabilnost

V případě, že jsou pro vás informace přínosné, popřípadě nejsou.. Prosím o hodnocení.