Gweryl

Facebook..

jste také závislí??
Doplňuji:
já hraju farmville a happypet :)

Nejlepší odpověď
quentos

ano, zejména poctivý Mafián a neshledávám na tom vůbec nic špatného ;{)= kořen mé sestry si dokonce zrušil profil, že je to prý žrout času, ale to mně nikdy nehrozí ;{)))=

Další odpovědi
bartt13

ano na sto procent a hlavne na farm ville facebook miluju

panenka

ano chodím na něj deno deně

anetadela1

Taky s dcerou hrajeme Farmville, pak Zooword,Happy­Akvarium a Fishville. Hrozný to bylo hlavně na začátku. Teď už to jde cca po půl roce. A zase začne jaro a budem víc venku než doma, tak nebude problém se této závislosti zbavit.

Nuk nuk

Někdy přemýšlím, jestli už jsem si také nevypěstovala slušnou závislost. Bývaly sice doby, kdy to bylo horší, teď se snažím trochu víc času věnovat práci, takže oblíbený FarmVille šel stranou, ale i tak jsem tam denně…Používám ho sice hlavně ke komunikaci s lidmi, které jinak nemám moc šanci vidět, ale na vypěstování závislosti to bohatě stačí.

Dr. Avatar

Já sem závislej na Café World už sem ve 47 levlu hraju to taky den co den :)