randejl

Jak na facebook nastavit abych neviděl něčí příspěvky?

jak mám nastavit na facebooku a bych neviděl něčí příspěvky ? Nebo aby se mi neukazovali příspěvky určitého druhu ? děkuji za odpovědi

Odpovědi
zzzzz

Něčí příspěvky musíš zablokovat, ale zablokuješ tak i tu osobu. Najedeš na jeho profil, a zablokuješ.

Pokud chceš blokovat druhy příspěvků, jako třeba reklamu, tak zabllokuj tu stránku.
Také se něco dá zablokovat v nastavení.

kubik!

taky myslím, že u příspěvků je možnost, kliknout v pravém rohu a dát nechci vídat, nebo tak něco a dá se i nastavit, aby se neukazovali příspěvky přátel, u nich na profilu, by mělo být tlačítko sledovat/nesle­dovat… Pokud se zase FB nezměnil…