Ciss

eznáte stránku, kde bych našla nějaké typy na jednoduché účesy? Pro polodlouhé vlasy.. = )

Nejlepší odpověď
Valky

Lepší je juknout na YouTube, zadat to tam anglicky a vyjedou Ti ty účesy i s videi.. Hlavně jsou tam krásné účesy, které si můžete vytvořit i sama.. :)
Já mám vlasy do 3/4 zad, takže u mě už se nic kreativního vymyslet nedá, krom účesů na zvláštní příležitost.. Takže závidím a přeju hodně štěstí s tvořením účesů :)

Další odpovědi
anonym

Dejte si do googlu : jednoduche ucesy – mate tam i videa. -iv-