Externí hard disk

Máte někdo externí pevný disk? Dá se na něho nainstalovat programy nebo hry nebo je to jen na zálohy? A druhá věc, rozhoduju se mezi WD (Book) a Seagate. Jaký z nich je od lepšího výrobce?

Odpovědi
led

externý pevný disk pracuje na rovnakom princípe, ako interný. Rozdiel je len v pripojení a je o niečo pomalejší. System sa dá nastaviť, že napr.externý Program Files je na externom disku. Ja to bežne praktizujem, kedže robím s tým istým programom doma i v práci. Vtedy mi stačí 1 licencia.

atriplex

Já jsem si koupil ten nejlevější a jsem spokojený. Vybíral jsem jen podle velikosti disku. Funguje stejně jako běžný HDD, akorát je o malinko pomalejší (hry ale na něm nehraji, tak nevím, zda je ta pomalost pro hraní her důležitá).