Externí disk k přehrávání přes dvb-t

Můžu koupit dcerce externí disk, na který nacpeme filmy a ona si je pak bude moct pouštět přes settopbox? Funguje to takhle? Kdo tomu rozumíte?Nebo by byla lepší varianta mnohem větší flash disk?

Odpovědi
Michal Kole

Disk se nepřipojuje k settoboxu, ale k televizi.

U filmů zálěží v jakém jsou kodování (jaké je použit codec což je malý prográmek na rozkódování videa) víc řekne návod k televizi

U připojeného externího disku záleží v jakém je souborovém systému problémy by neměli dělat systémy FAT32 a dnešní hojně používaný NTFS

Na flasku se méně vejde a ve srovnání s diskem je pomalejší