Mousinek

Exsistuje něco živého co neroste a naopak se zmenšuje?

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Mousínku já vím co to je, ale nevím jestli ti to můžu říct, protože nevím kolik ti je roků. Ale máš to ve správné kategorii-ptáci :D
Hlavně když je zima.

Další odpovědi
anonym

žížala když jí šlápneš na čumáček
ale já už na ně nešlapu

anonym

Původně jsem mysle,že výplata,ale ta je neživá a tak si myslím,že to bude úd. 😁

tom004

A kde a jak to živé získá potřebnou velikost,pro následné zmenšování?

zhuzupets

Ahojda, moje babička se od určitého věku zmenšuje..

tom004

Hmhm,že by nerostl?

Mousinek

ŽEBY SE TO NARODILO UŽ VELKÉ A PAK SE TO ČASEM ZMENŠUJE.

tom004

Problém zůstává. Co předchází tomu,aby se to mohlo narodit velké? Vznikne to samo od sebe?

Mousinek

NARODÍ SE TO UŽ VELKÉ A PAK SE TO ČASEM ZMENŠUJE.