Beatrice

Expresionismus-co namalovat?

ahoj lidi, jsem v koncích už za 13 a půl hodiny mám odevzdat obrázek do výtvarky který má být namalován „expresionismicky“ )nebo tak něco, prostě divoký barvy, pohyb atd…) nemáte nějaký nápad, co mám namalovat? Děkuju moc za každou odpověď. :)) P.S. neumim moc malovat takže radši nic moc těžkého.

Nejlepší odpověď
annas

Expresionistický obrázek je výrazem vaší duchovní vize, pocitů, prožitků, skutečnost může být zkreslená. Svět je vaše představa.

Zkuste se podívat do odkazu. Třeba najdete inspiraci.

https://www.go­ogle.cz/search?q=ex­presionistick%C3%A9+o­brazy&client=fi­refox-a&hs=A7n&rls=­org.mozilla:cs:of­ficial&tbm=is­ch&tbo=u&source=u­niv&sa=X&ei=dA­yJUuucLdDLswbI­jYDwCg&ved=0CDAQ­sAQ&biw=991&bih=702

Další odpovědi
RyuzakiKate

Zkus si navodit nějaký pocit a pak jej hodit na papír. Třeba si pusť nějaký film a svoje pocity z něj znázorni na papír, ať už to bude vypadat sebeblbějš, bude to tvoj pocitové vyjádření. Nebo vnímej hudbu a na nic se neohlížej, z toho vždycky něco vznikne… Klasický představitel byl Edvard Munch, tak se na to mrkni.
Kéž by nám tenkrát taky zadávali takový úkoly…

MonkeyKing

Prostě na to nastříkej barvy a hotovo!