Tomas90

Jaký je rozdíl mezi verzemi Explicit Version a Clean Version?

Chtěl bych se zeptat, nevíte někdo jaký je rozdíl mezi verzemi Explicit Version a Clean Version totožného alba (počet písniček všechno je shodné)? Liší se v nadpisu jen těmi verzemi.

Odpovědi
Noga

Explicit Version – originální verze bez úprav a cenzury
Clean Version – verze třeba pro rádia, bez sprostých slov

cochee

Nevím, ale tuším: Explicit verze má v písničkách původní texty včetně sprostých a jinak „nekorektních“ výrazů. Clean verze bude mít buď texty upravené „do slušna“ anebo budou ty „explicitní“ výrazy vypípané.