L.Knize

Experimentální léčba Parkinsonovy choroby

Máte někdo nějakou zkušenost s experimentální léčbou Parkinsonovy choroby?Konkrétně mám na mysli vývoj a testování nových léků, nebo metod.Můžete mi prosím poradit na koho a kam se obrátit v případě zájmu se na této léčbě podílet jako pacient? I v případě, že by se mělo něco platit. Děkuji.

Nejlepší odpověď
hanulka11

jak čtu na webu
Eva SYKOVÁ, ředitelka, Ústav experimentální medicíny AV ČR – zabývá se právě výzkumem této nemoci -asi bych se obrátila tam – osobní zkušenost nemám