bolak

Experiment s českou poštou aneb S poctivostí dojdeš nejdál na poštu. Myslíte že dojde?

Chystám se uskutečnit takový malý experiment, sám sobě pošlu balíček, na jehož zadní straně bude propiskou napsaný vzkaz pro adresáta, že mu posílám 5.000,– korun, které po mně žádal.

  1. Myslíte že balíček dojde?
  2. V případě že dorazí, bude neporušený?

Nejlepší odpověď
redy

Já teda nevím ale balíček musí mět zpáteční adresu,
Jenže ty tam budeš mít adresáta a odesílatele s totožnou adresou, :)

Další odpovědi
marci1

Myslím že dojde, protože kdyby někdo posílal v balíčku 5 tis. Kč, zcela jistě by to nepsal na zadní stranu balíčku. Je to podezřelé. 🙂

Bad Wolf

  1. Balíček dojde během několika dní.
  2. Balíček bude neporušený, ale může být otlučený, protože se s nimi háže.

Drap

Věřím že dojde. Nikdy jsem neměl s ČP žádnou špatnou zkušenost a využívám jejich služeb poměrně často.

horke-kakao

Poslat obyčejně 5000, no nevim, jestli by na to někdo skočil :)

zzzzz

Já myslím, že nedojde.
Dej pak vědět jak si dopadl.

gagaga

spis bych to dala do obalky ..

bolak

O tom jsem právě uvažoval jako první, jenže předpokládám minimální inteligenci u pracovnic české pošty alespoň do takové míry, že obálku prosvítí. A co se stane potom, zjistí že je prázdná, že je to nejspíš nějaký fórek a tudíž že nemá smysl se do obálky drápečkem vloupávat..

gagaga

to by me nenapadlo ! :))
ja posilala pred 2 lety klic..ne doporucene , ale obyc ..
obalka byla takova molitanova , ale klic se dal nahmatat..
neslo o nic " mimoradneho " , pocitala jsem i se ztratou ..a taky ze jo :
dopis byl doruceny, a v rohu " dirka " ..pouze na ten klic a klic v pr…
kdyby to nekdo otevrel a naivne se jeste domnival, ze tam bude ke klici i adresa .. :) , ale proste zmizel jen ten klic..
:)
to mi vrta hlavou dodnes

  • iv-