Grim Reaper

Existujú naozaj klany vlkodlakov a upírov?

Dobrý deň, videla som jeden zaujímavý diel seriálu Kriminálka Las Vegas. Bol v podstate o ľuďoch, ktorý sa „hrajú“ na upírov a vlkodlakov – mali klany, obliekali sa tak, dodržiavali rôzne obrady, organizovali cony a podobne. Zaujalo ma to – existuje to naozaj niekde? Viete o tom niekto niečo, poznáte nejakú webovú adresu?

Ďakujem, sama som nič nenašla. LGR

Nejlepší odpověď
anonym

http://vampire­freaks.com/

Zdroj: http://transla­te.google.cz/tran­slate?u=http%3A­%2F%2Fen.wiki­pedia.org%2Fwi­ki%2FVampirefre­aks.com&hl=cs&l­angpair=auto|cs&tbb=1&ie=utf-8

Další odpovědi
Kric.ouwner

chtěl bych se jen zeptat , a to jste viděla na slovensku nebo u nás v čr , jelikož u nás dávali dnes také díl CSI LV s upírama a vlkodlakama…

Ella

určitě existují, Amerika je na to šílená dost a hlavně v téhle době, kde je v televizi spousta upířích a vlkodlačích seriálů.
Cony máme i u nás – v Chotěboři, každoročně, kam se lidé převlékají za postavy z oblíbených filmů, seriálů nebo knih, říká se tomu Cosplay.
Ročně se najde několik desítek bláznů, kteří vyrážejí do TRansylvánie a hledají Drákulu.
Rok nebo dva zpátky jsem v televizi viděla v nějakém pořadu „české upíry“, opravdové magory jako ti z Kriminálky, dokonce si pili vzájemně krev! a to myslím doslova…
Bohužel takhle narychlo jsem žádný odkaz nenašla, budou spíš uzavřenější společnosti.

Jinak v Kriminálce byli dost fanatičtí, že? Už to bylo až přehnané. Chudák kluk kvůli ní odešel z klanu a přidal se do nepřátelského a ona mu za to usekla 18 ranami hlavu sekerou… den před svatbou. To bylo dost hnusný, i když jsem přesvědčená, že i takovýhle lidé doopravdy existují, co už nedokážou rozlišit co by mělo zůstat hra a co realita…

Kric.ouwner: určitě viděla to, co bylo včera na Nově, na Slovensku jsou české programy snad v každé domácnosti, teda Nova určitě :)

krum

Určitě existují,v dnešním světě je možné všechno…