Avatar uživatele
zjentek

Existujou nějaký výhody, který bych měl čerpat za čistej řidičskej bodovej rejstřík?

..od vzniku bodovýho systému k dnešku jsem nepřišel ani o jediný bod ..moh bych za to uplatňovat nějaký výhody? Nebo mi to má někdo nabídnout sám? :o ..logicky bych něco takovýho očekával, proto se ptám..
Doplňuji:
Quimby: tak úplně normální to zase není, páč když prudce zabrzdím a ty to do mě natachtíš zezadu, tak už tím jsi toho porušil hromadu a tos ještě nic neudělal schválně ..a seš tím pádem bez nároku, takže nic neočekáváš. Ale o tom to není. Je to o tom, že když ti nikdo nikdy nevzal ani boda, měl bys jít příkladem a dostat odměnu, aby ti záviděli i ti nešikové, co do tebe drcnou, když ty je vybrzdíš, a chtěli odměnu taky :o
..tak jako mi dávala každoročně finanční bonusy pojišťovna v USA, když jsem se snažil jezdit jako člověk a ne jako někdo z bývalého SSSR nebo východního bloku vůbec :o

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? iceT, zzzzz, abendsbrot23 před 3570 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Nikdo Ti asi nic nedá hochu,ale já Ti posílám za ukázněnost na silnicích písničku,bude se Ti určo líbit:http://www.you­tube.com/watch?v=BY­uGmoNlTT4

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Quimby

Já bych logicky nic neočekával, to je snad normální nic neporušovat ne?
Doplňuji:
No od toho je bezpečná vzdálenost a když se prokáže, že to udělal schválně, tak je to na něj.
To s tím příkladem by šlo, ale ne v tom kontexu, že by se to mělo očekávat, aby to bylo. Klidně bych zavedl nějaký bonusy pro bezpečné řidiče – levnější pojištění a tak.

Upravil/a: Quimby

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?mosoj Nahlásit


Avatar uživatele
klumprt

Dobrý pocit, to je odměna k nezaplacení. Každý večer si jít lehnout a moct si říct: „To jsem byl zase dneska poctivej …“ 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zzzzz

Nikdo ti nic nedá, ale bylo by fajn, kdyby se na to navazovala výše povinného ručení, nejen bonusy/slevy za jízdu bez nehody, ale i bonusy/slevy za jízdu bez přestupků.

Také ho mám čistej:-)))

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
abendsbrot23

Taky mám plný počet a žádné nabídky s výhodami se ke mně zatím nehrnou. Ale bylo by to zajímavé, kdyby to tak fungovalo. :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nazdar Bazar

Vzpamatuj se a dupni na plyn ! ukáznění řidiči parazitují na úkor neukázněných.
Z pokut je státní rozpočet nad vodou !

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
cukrar

zjenteku,
za Vaše vzorné chování na silnici Vás odměním osobně slevou na stavební materiál. Nebo jaké výhody očekáváte za to, že dodržujete předpisy?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mapel

Čerpáš výhody a ani o tom nevíš:

  1. Neplatíš pokuty a tím si šetříš peníze.
  2. Máš slevu na zákonném pojištění (lepší bonus) a méně platíš. Opět si šetříš své peníze.
  3. Nemusíš opravovat auto a opět šetříš své peníze.

Takže za vzornou jízdu získáváš peníze. Co by jsi chtěl ještě více? Mě to stačí.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek