zjentek

Existujou nějaký výhody, který bych měl čerpat za čistej řidičskej bodovej rejstřík?

..od vzniku bodovýho systému k dnešku jsem nepřišel ani o jediný bod ..moh bych za to uplatňovat nějaký výhody? Nebo mi to má někdo nabídnout sám? :o ..logicky bych něco takovýho očekával, proto se ptám..
Doplňuji:
Quimby: tak úplně normální to zase není, páč když prudce zabrzdím a ty to do mě natachtíš zezadu, tak už tím jsi toho porušil hromadu a tos ještě nic neudělal schválně ..a seš tím pádem bez nároku, takže nic neočekáváš. Ale o tom to není. Je to o tom, že když ti nikdo nikdy nevzal ani boda, měl bys jít příkladem a dostat odměnu, aby ti záviděli i ti nešikové, co do tebe drcnou, když ty je vybrzdíš, a chtěli odměnu taky :o
..tak jako mi dávala každoročně finanční bonusy pojišťovna v USA, když jsem se snažil jezdit jako člověk a ne jako někdo z bývalého SSSR nebo východního bloku vůbec :o

Nejlepší odpověď
anonym

Nikdo Ti asi nic nedá hochu,ale já Ti posílám za ukázněnost na silnicích písničku,bude se Ti určo líbit:http://www.you­tube.com/watch?v=BY­uGmoNlTT4

Další odpovědi
Quimby

Já bych logicky nic neočekával, to je snad normální nic neporušovat ne?
Doplňuji:
No od toho je bezpečná vzdálenost a když se prokáže, že to udělal schválně, tak je to na něj.
To s tím příkladem by šlo, ale ne v tom kontexu, že by se to mělo očekávat, aby to bylo. Klidně bych zavedl nějaký bonusy pro bezpečné řidiče – levnější pojištění a tak.

klumprt

Dobrý pocit, to je odměna k nezaplacení. Každý večer si jít lehnout a moct si říct: „To jsem byl zase dneska poctivej …“ 🙂

zzzzz

Nikdo ti nic nedá, ale bylo by fajn, kdyby se na to navazovala výše povinného ručení, nejen bonusy/slevy za jízdu bez nehody, ale i bonusy/slevy za jízdu bez přestupků.

Také ho mám čistej:-)))

abendsbrot23

Taky mám plný počet a žádné nabídky s výhodami se ke mně zatím nehrnou. Ale bylo by to zajímavé, kdyby to tak fungovalo. :)

Nazdar Bazar

Vzpamatuj se a dupni na plyn ! ukáznění řidiči parazitují na úkor neukázněných.
Z pokut je státní rozpočet nad vodou !

cukrar

zjenteku,
za Vaše vzorné chování na silnici Vás odměním osobně slevou na stavební materiál. Nebo jaké výhody očekáváte za to, že dodržujete předpisy?

Mapel

Čerpáš výhody a ani o tom nevíš:

  1. Neplatíš pokuty a tím si šetříš peníze.
  2. Máš slevu na zákonném pojištění (lepší bonus) a méně platíš. Opět si šetříš své peníze.
  3. Nemusíš opravovat auto a opět šetříš své peníze.

Takže za vzornou jízdu získáváš peníze. Co by jsi chtěl ještě více? Mě to stačí.