zjentek

Existujou homosexuální šimpanzi?

Zda mezi šimpanzi jsou zástupci homo sexual. Z toho by se dalo vyvodit, jestli onehdy vůbec bylo možný se domestikovat na homo sapiens. Podle mýho, jestli totiž neexistujou třeba šimpanzice homo lesbos, tak já z opice logicky nejsem!

Odpovědi
Drap

Tvoje logika je poněkud zvláštní U téměř všech zvířat to neni nic neobvyklého. U zvířat se nejedná o lesbický, nebo homosexuální vztah, jak ho chápeme my. Dost často se jedná o vyjádření dominance a i dalších věcí.

zjentek

Ad Drap- píšeš o něčem naprosto odlišným, než na co se ptám. Já jsem totiž ještě za život nepotkal dominantního buzeranta, ale právě naopak!