anonymka14

Existují upíři?

Viděla jsem spoustu filmech o upírech a něco se mi motá hlavou.Existu­jí upíři?

Nejlepší odpověď
annas

Další informace v odkazu.

Okopírovala jsem vám část Vagrovy dpověďí.

Možná, že pověsti o upírech mají i reálnější základ. Existuje totiž vzácná nemoc krve, při níž uniká z organismu železo, jmenuje se porfyrie. Nemocní mají nápadně bílou a jemnou pokožku. Časem u nich dochází ke znetvoření obličeje: tuhnou jim rty a dásně, zuby působí výrazněji. Pobyt na slunečním světle příznaky nemoci urychluje, u pacientů vznikají červené skvrny na kůži, rostou jim chlupy na rukou a obličeji, červenají zuby. Postižení proto žijí pouze v noci a raději se vyhýbají lidem. Jsou alergičtí na česnek, ten totiž rozpouští železité krevní barvivo a brání organismu v jeho vytváření.

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/kdo-byli-upiri-jde-opravdu-jen-o-legendy-nebo-se-najde-nejake-vysvetleni-pro-jejich-existenci

Další odpovědi
michael69

Jasně že ano.Podívejte se na vládu,na ČEZ,na Vodohospodáře,na slavnou EU,na banky,úvěrové společnosti,atd…

hanulka11

Určitě existují… ve fantazii, ve filmech a pohádkách .
Jsou i takový upíři, kteří z vás dokáží vysát životní energii na ty pozor těm se je třeba stranit.

tom004

V lidském světě o tom pochybuji.Ve zvířecím,určitě existují.I když,i v t­om lidském,kdo ví.

http://www.ezo­o.cz/zvire.php?zvi­re_id=451

Nanoon

Jako že by k Vám v noci přiběhli domů a vypili Vám krev? Ne, prostě jen smyšlenka, věc jak strašit malé děti.

mosoj

Je třeba si vybírat kvalitnější filmy. Uznávám ale že to je problém.

lexx

jo

Zdroj: http://www.no­vinky.cz/zena/styl/2472­22-upiri-zuby-nejnovejsi-trend-v-kosmeticke-stomatologii.html