nicasca

EXISTUJÍ UPÍŘI ???

…zdá se mi že žijí mezi námi,jak je rozpoznat od normálních smrtelníků ?
Doplňuji:
… a jak se jich zbavit.

Nejlepší odpověď
quentos

existují určitě tzv. energetičtí upíři. Ti se rozpoznat bohužel nijak nedají, ve většině případů se jedná o celkem „normální“ lidi. Vysávají z nás energii při pouhém pobytu s námi a my si to mnohdy ani neuvědomujeme; jen se divíme, že se cítíme u navení, a v životě nás nenapadne připsat to jim…

Další odpovědi
panenka

já bych řekla že ne

Vicki

Jak říká quentos a mojitek.Určitě si na nějakého narazil.Úmyslný upír je člověk který vyvolává rád hádky a je mu dobře ze vzniklé nepříjemné atmosféry.Neúmyslný upír může být matka,která se přehnaně upíná na své dítě a tím z něho vysává energii.Dočasnými upíry můžeme být i my samotní když se potřebujeme ,,vyplakat na rameni,,.Bránit se můžeme tak,že pobyt v jejich blízkosti zkrátíme na dobu nezbytně nutnou.Je to těžké-v dnešní stresové době obzvlášt´,ale jde to.Sport a záliby je největší antiupírová terapie.

mojitek

co saji krev nejsou-aspon teda ti praví. Ale psychičtí upiri ano,a zcela urcite se s nimi kazdy z vas uz setkal,na prvni pohled k nerozeznani od jinych lidi

monarcha

Jasně,že jo mají bílou kůži,jsou hubený a mají upřený pohled,nedívají se na tebe ale nějak skrze tebe, OCHRANA je nedívat se jim do očí a stát víc jako bokem,ne přímo proti nim,jinak se nafutruj česnekem to zabírá dobře,jo česnek je dobrej…,

vodra

kup si syrový maso.kdo se s tebou dá do řeči,zeptá se mimovolně na cestu apodobně, je upír,ochrana jsou křišťálové kameny,ostré předměty,růže­nec,zápach česneku a cibule,upír nemá fád parfémy a krev plnou umělých chutí jako jsou ovocné čaje atd..,

trenkyvkině

všechno o čem se mluví existuje

HerbiG

ano existuji upiri :) videl jsem to v dokumentu .. ale je jich strasne malo a neziji v Evrope ..Ä nejsou to ty lidi s tema zubama co vysavaji krev .. :D to jsou pi****ny tomu neverte vypadaji upe jinak :)

fira

Jasně že existujou právě čekají na příhodnou konstelaci hvězd tak se jich venku moc nepotuluje.Počkej na úplněk a jdi se podívat po půlnoci na hřbitov.

gabuska

ach jo ! Abo upiři existuji ale všichni o nich mluvi špatně používají se v hororech a nebo ve filmech ktere ani nas vlastně podstatou nevystihuji jen lidim ukazuji nepravou tvař našeho druhu vědšinou lidem neubližujeme i když se někdy najde nějaka ta svine mezi nama a toto udela …tak vam teda řeknu jak to všechno je …vědšina lidi se nas bat nemusí nepijeme lidskou krev protože je to neco jako droga napiješ se a nemuzes prestat ne v zrcadlech nemizime a normalně se fotit muzem jen o uplnku o pulnoci se nam děje ze nejdem videt (us se vam stalo ze ste nekoho zahlidli koutkem oka a když ste se podivali nikdo tam nebil ??)to je proto ze celej den o uplnku nas vidi jen nejblišší a kamaradi jinak nas muzete zahledout jen koudkem oka jsme prakticky neviditelni ne česnek nam neubližuje sice ho nemame zrovna v lasce ale jen se nam hnusi nesnedli bychom ho ale jinak nam nic nedela vedšina upiru sve zubi umi zkryvat ale taky jsou upiři pod lidskych 15 aš15 let kdy zubi maj normalne lidsky as pak zhruba od 15 do 18 rostou to je ještě schovavat nemumi ale od 18 us je ma plne funkčni a dědictví upiři krve je nesmysl když se upirce narodi ditě je normalni človek ale vedsinou as dojede rodinka z porodnice dom ditě kousne abi ziskalo jejich regeneraci jo a jeste o ni se trosku zminim neregenerujeme se tak rychle ale je to rychlejsi nes u normalniho člověka snad vam to jako vysvetlivka pro ty co věři staci :D

gabuska

:D