nyjono

Existují tvárnice se dnem? Nebo jak je to ztracené bednění upraveno, že hlína nevypadne?

Dík

Odpovědi
Smode

Každopádně to vypadá dost super ;)
Ovšem nepamatuji si že bych někdy v jakýchkoliv stavebninách viděl podobné tvárnice se dnem (i když ani to není vyloučeno). Zde to spíše vypadá tak, že v místě, kde není podklad, je na dně tvárnice pár kousků kari sítě zalité hrstkou betonu a zbytek dosypán hlínou. No a další je jasné – uprostřed sloupku je určitě železo celé zalité betonem (nahoře jen do třetiny).

cukrar

http://www.be-tong.cz/
poslední odstavec…
tvárnice mají plná dna, zdí se dny

Normálně se prodávají..

nyjono

Pokud nejsou ještě jiné se dnem, tak ty z be-tongu, si myslím mají pro rostlinu málo prostoru.
Viděli jsme i zídku že ztrac.bednění, ve které byly některé díly napříč, také se zasazenými rostlinkami. Výška cca 150 cm. Vypadalo to fakt dobře.