cip

Existují skřítci?

Dohadujeme se proč někteří lidé vidí skřítky (např. Květa Fialová-přitom není „šílená“) Čím to je způsobeno. A věříte tomu?

Odpovědi
Drap

Existují, Občas s nimi mluvím

Džuls

Ja osobne tomu neverím,ale moja kamarátka občas tvrdila, že ich vidí, že sa s nimi baví, a tak…

dudu

Ano existují, u nás občas působí skřítek jmeném Plivník, je veskrze neškodný avšak škodolibý, dělá nepořádek a ukrývá právě potřebné věci. Náš nejmladší vnouček se sice jmenuje Ondra, ale v pohodě dokáže stejná kouzla jako ta výše jmenovaná roztomilá potvůrka.

dědapetr

Existence je jistá důkaz je že kradou,nebo schovávají ponožky a vždy jen jednu z páru.http://cs­.wikipedia.or­g/wiki/Sk%C5%99%­C3%ADtek_(myto­logie)

arygnoc

jo.

taky jednoho znám.
pořád mi zapíná CapsLock a někdy i přehazuje písmenka.

jey

Sice zadneho jsem nikdy nevidela, ale jeden takovy mrnavec mi sedi na rameni a kdykoli si pochvaluji, tak me hned doubne, abych to nevidela tak ruzove.
Take jich je par v me skrini a v botniku,
( mimo jine ) kde neustale neco prerovnavaji a pomichavaji jen tak abysme se nenudili a nedelali si starosti s pitomostmi, kdyz uz musime resit ten zmatek co nadelaji. Jey

coco

Já mám jednoho skřítka doma.

JanyOK

U nás chodí v noci skřítkové a berou dětem hračky, co neuklidily, tedy jsou ;o)) Ale je rozdíl mezi skřítkem a trpaslíkem, v pohádkách jsou pak jen hodní trpaslíci.