Existují skřítci?

Dohadujeme se proč někteří lidé vidí skřítky (např. Květa Fialová-přitom není "šílená") Čím to je způsobeno. A věříte tomu?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Odpovědi:

Zlatý

Existují, Občas s nimi mluvím

Pokročilý

Ja osobne tomu neverím,ale moja kamarátka občas tvrdila, že ich vidí, že sa s nimi baví, a tak...

Zlatý

Ano existují, u nás občas působí skřítek jmeném Plivník, je veskrze neškodný avšak škodolibý, dělá nepořádek a ukrývá právě potřebné věci. Náš nejmladší vnouček se sice jmenuje Ondra, ale v pohodě dokáže stejná kouzla jako ta výše jmenovaná roztomilá potvůrka.

Zlatý

Existence je jistá důkaz je že kradou,nebo schovávají ponožky a vždy jen jednu z páru.http://cs.wikipedia.org/…

Zlatý

jo.

taky jednoho znám.
pořád mi zapíná CapsLock a někdy i přehazuje písmenka.

Sice zadneho jsem nikdy nevidela, ale jeden takovy mrnavec mi sedi na rameni a kdykoli si pochvaluji, tak me hned doubne, abych to nevidela tak ruzove.
Take jich je par v me skrini a v botniku,
( mimo jine ) kde neustale neco prerovnavaji a pomichavaji jen tak abysme se nenudili a nedelali si starosti s pitomostmi, kdyz uz musime resit ten zmatek co nadelaji. Jey

Pokročilý

Já mám jednoho skřítka doma.

Pokročilý

U nás chodí v noci skřítkové a berou dětem hračky, co neuklidily, tedy jsou ;o)) Ale je rozdíl mezi skřítkem a trpaslíkem, v pohádkách jsou pak jen hodní trpaslíci.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4393
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2268
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1520
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.