KdoSiOdJinud

Existují pro vás na webu slova, která naopak přilákají vaši pozornost?

Jaká slova to jsou? :) díky
Doplňuji:
alsa verde: ne-e :) nedělám, ale mám několik svých mikrowebů co mi v posledním měsíci začaly stagnovat, tak jsem nasadil trackování kam uživatelé klikají, ale výsledky jsou právě takové nic neukazující/vy­rovnané

Nejlepší odpověď
anonym

Jo, vulgarizmy. To mi palec „mazač“ nedá pokoj a musí to jít pryč.
Takový robert_pm mi dal jednu dobu dost práce, a to jsem se dnes dozvěděla, že ty jeho nejapnosti mazala i briketka10. No, na některé exempláře prostě jeden člověk nestačí. Ještě že neomalenost, urážky a hrubé výrazy vadí většině slušných lidí.

Další odpovědi
briketka10

nabídka kvalitní práce :)
nemyslím domácí..

salsa verde

Děláš v reklamce nebo co…? 🙂

anonym

Zabírají cizí slova použij slovník cizích slov