Psychotic

Existují potraviny s (téměř) nulou kalorií?

Pokud jde o pití, existuje třeba Cola Zero, která nuly kalorií dosahuje použitím umělého cukru. Existují také pevné pochutiny, které jsou z větší části z umělého cukru, takže nemají kalorie nebo jen naprosté minimum (dejme tomu pod 100 kJ / 100 g) ?

Nejlepší odpověď
kapka

Dokonce neni ani z umeleho cukru… Udajne pri konzumaci celeru se vic kalorii vyda, nez prijme, jak malo jich v sobe ma. To jsem nekde cetla. :)

Další odpovědi
arygnoc

potraviny/pochu­tiny/dochucova­dlá nebiologického pôvodu, napr. soľ.

😉

Alesh

voda

Magix.cz

Hranice, co je ještě nerost a co už potravina je dost mlhavá. Lidé jedí různé divnověci, např. písek…tam bude (bez brouků, kořínků a vlhkosti) využitelná energie blízká nule. Dobrou chuť ! :)

dudu

Nejsem si jist zda je voda potravina. Je to nerost.