Mucillinka

Existují plavky, pod kterýmy se dá opálit?

Kamarádka mi říkala, že existují plavky, které jsou vyrobené ze speciálního materiálu, který propouští sluníčko i pod plavky a já se můžu opálit i pod plavkama. Jak se tyto plavky jmenují, dají se někde sehnat a zakolik?Máte s nima někdo nějaké zkušenosti? Děkuju za odpovědi..

Nejlepší odpověď
kunnakunna

Nemám zkušenosti, jen posílám odkaz na solidní e-shop… ceny v porovnani s ostatnimy velice dobre…

Zdroj: www.plavky-neplavky.cz/

Další odpovědi
Tlaky

Nebylo by lepší si zajít na nuda pláž?

hanulka11

Tento týden jsem si je objednala , jsou sice dost drahé ale uvidíme zda budou stát zato.

Hned druhý den reagovali a odeslali zásilku expedují je z Buštěhradu

http://www.ki­niki.eu/damske-plavky/

pokazdejinak

tak před 15 kily jsem jedny takové měla ;)
materiál je taková hodně hustá síťovina a opravdu přes ni není vidět. ale samozřejmě má okraje, kde je ta látka založená a má tak vlastně víc vrstev, navíc nepropouští úplně všechno, takže stejně sem na sobě měla světlejší místa – to platí hlavně pro ramínka, kvůli kterým jsem to tenkrát kupovala