huxa

Existují nějaké webové stránky, které obsahují články o cvikách, tipech, apod. těla i mysli, ale přitom nejsou komerční?

Co hledám, tak vše jen obsahuje cviky nadoma, které musí následně postoupit do různých kroužků či nakupování propriet, já se ptám, jestli existují nějaké stránky, kde toto neni a obsahují různé články o cvicích s omezenými věcmi jak těla, tak mysle?
Doplňuji:
Orange, ocko-pro mě by to byla spíše jen inspirace, kterou bych se snažil vylepšit :) v poslední době se to začalo docela rozmachovat-říká se tomu osobní koučink, kdy si zaplatíte trenéra a ten vás v čemkoliv (na ce je certifikovaný) koučije, něco podobného hledám, ale popsané v nějakém článku či blogu. Mělo by to být skřížení fyzického tréninku spolu s tím psychickým, ne odděleně

Odpovědi
anonym

Cviky najdeš na netu také rehabilitační. Typy těla, třídění pacientů podle zdravotního stavu mysli, to určitě budou řešit zdravotnické (medicinské) servry. Bude to fuška se k tomu probrat a navíc jsou plné lékařských a zdravotnických termínů. Takže si užiješ i s tím, abys tomu porozuměl. Na druhé straně je to obsáhle čtení, takže najdeš zábavu na dost dlouhou dobu. Rozhodně to komerční čtení nebude.
Doplňuji:
Tak to jsi měl napsat konkrétněji hned v otázce. Dnes se tím přiživuje velmi slušně řada lidí. No a ti co mají peníze, tak pouvažují za určité potvrzení svého zařazení ve společnosti, že koučingem prošli. (Mimochodem podle mne další docela neslušný způsob jak z lidí tahat peníze.)

Koučink a semináře – Jitka Barešová
Koučink a semináře rozvoje osobnosti jsou obory, jemiž se Jitka Barešová zabývá od roku 1999. Tématy koučování a seminářů jsou především osobní …
www.iseminare.cz/ – Praha-západ Zobrazit na mapě

Koučink k rozvoji osobnosti, JJCoaching&Con­sulting …
… na čas pro sebe. Osobní koučink napomáhá objevit Vaši vnitřní sílu, Váš smysl života, pochopit se a nalézt to, jak ustát sebe sama v dnešním světě .
www.jjcoachin­g.cz/co-nabizime/koucink-k-rozvoji-osobnosti

Rozvoj osobnosti, Psycholog Mgr … a koučink Brno
… působí, ovlivňuje jej a tím determinuje jeho osobnost a osobnostní růst.

Zadej si do vyhledávače „koučing osobnosti“, jsou tam toho mraky.

Orange

Nějak nechápu, co teda vlastně hledáš?

Vendys2

Mě vyhovuje www.rutina.cz ;) Ale nevím, jestli je to to, co hledáš :/

huxa

ano ocko, ale to zase se vymyká tomu, co jsem předtím napsal-aby to nebylo komerční, nemuselo se za to platit