Adoniska

Existují na to nějaké programy?

Mám na DVD uložené video ze svatby,chtěla bych ho zmenšit,protože má 2,7 GB,a nikam ho nedostanu.A také bych chtěla kousek videa odstranit,prostě když to někam odešlu,aby tam ta část vůbec nebyla.Existují na to nějaké programy?Předem děkuji za pomoc !!!

Nejlepší odpověď
anonym

Pokud je video v dvd formátu ( tzn žádné avi) a má zůstat v dvd formátu, použij program DvdShrink ze slunečnice.cz který je přímo k tomu určeny a je Free… v opačném v případě použijeme Avi Demux , také Free

Zdroj: slunecnice.cz

Další odpovědi
NickD

Existuje celá řada programů.Důležité je,v jakém formátu máte film nahraný a co z něj má va výsledku být.
Programy s jejich podrobnými popisy najdete třeba na:Slunečnice,sta­huj,dobréprogra­my?atd…