Existují mladé dívky, které skutečně přitahují o mnoho starší muži? Nebo jde vždy o materiální či jiné výhody?

Odpovědi:

Stříbrný

určitě se jich hodně najde...např. si kompenzují chybějícího otce z mládí, nebo se jim líbí, že je muž zkušený a není to praštěný puboš...ale samozřejmě je i spouta těch, které to dělají jen pro peníze...

Pokročilý

Funna má pravdu. Pokud je věkový rozdíl cca do 20 let (nelze však paušalizovat), může v tom být opravdová láska. Když je rozdíl ale větší, zpravidla jde o kompenzaci, či hledání něčeho, co dívce nebylo dopřáno, ať už se jedná o zmíněného otce, nebo o někoho, v kom dívky cítí větší oporu, než ve vrstevnících, případně v muži vidí někoho, kdo je zkušený a může je "vést" (nemluvím teď jen o partnerském vztahu, ale i o životě, starší muži mají více zažitého a mnohdy zvládnou méně milé situace zvládat z větší grácií). Výjimky zde obvykle potvrzují pravidlo. :-)
Doplňuji:
*s grácií... Proboha, jak jsem jen takovou hrubku mohla napsat. :-)

Pokročilý

Samozřejmě, že ano. Někdy si ani nekompenzují chybějícího otce z mládí, ale spíše je přitahuje skutečnost, že už mají leccos za sebou, jsou vyzrálí a nepohlížejí na svět iracionálně. Já jsem toho živým důkazem. Vrstevníci mě nepřitahují, už jen z toho důvodu, že vypadají mladě :-) Bohužel, většinou tihle muži mají rodiny, jsou ženatí a od těch dávám raději ruce pryč, takže nezbývá než hledat dál a dál ... :D

PS: Největší věkový rozdíl, který jsem doposud měla bylo 22 let. To jsem byla ale vážně zamilovaná. Takže teď určitě o těch pár let níže. Peníze ani majetek v žádném ze vztahů roli nehrál :-) Většinou ani nic neměli :D

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Rodina a vztahy

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 979
Zlatý marci1 807
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 602
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 397
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.