havířka

Existují mladé dívky, které skutečně přitahují o mnoho starší muži? Nebo jde vždy o materiální či jiné výhody?

Odpovědi
Funna

určitě se jich hodně najde…např. si kompenzují chybějícího otce z mládí, nebo se jim líbí, že je muž zkušený a není to praštěný puboš…ale samozřejmě je i spouta těch, které to dělají jen pro peníze…

Anuket

Funna má pravdu. Pokud je věkový rozdíl cca do 20 let (nelze však paušalizovat), může v tom být opravdová láska. Když je rozdíl ale větší, zpravidla jde o kompenzaci, či hledání něčeho, co dívce nebylo dopřáno, ať už se jedná o zmíněného otce, nebo o někoho, v kom dívky cítí větší oporu, než ve vrstevnících, případně v muži vidí někoho, kdo je zkušený a může je „vést“ (nemluvím teď jen o partnerském vztahu, ale i o životě, starší muži mají více zažitého a mnohdy zvládnou méně milé situace zvládat z větší grácií). Výjimky zde obvykle potvrzují pravidlo. 🙂
Doplňuji:
*s grácií… Proboha, jak jsem jen takovou hrubku mohla napsat. 🙂

Lorgins

Samozřejmě, že ano. Někdy si ani nekompenzují chybějícího otce z mládí, ale spíše je přitahuje skutečnost, že už mají leccos za sebou, jsou vyzrálí a nepohlížejí na svět iracionálně. Já jsem toho živým důkazem. Vrstevníci mě nepřitahují, už jen z toho důvodu, že vypadají mladě 🙂 Bohužel, většinou tihle muži mají rodiny, jsou ženatí a od těch dávám raději ruce pryč, takže nezbývá než hledat dál a dál … :D

PS: Největší věkový rozdíl, který jsem doposud měla bylo 22 let. To jsem byla ale vážně zamilovaná. Takže teď určitě o těch pár let níže. Peníze ani majetek v žádném ze vztahů roli nehrál 🙂 Většinou ani nic neměli :D