bolak

Existují literární servery fungující jako taková veřejná soutěž, kde by vám, pokud by to bylo dobrý, vydali třeba knihu?

Kde by lidé psali příběhy, povídky, knihy a kde by to sledovali i vydavatelé a v případě že tam najdou něco co bude stát za to, by vám nabídli spolupráci v tom smyslu že by vám vydali knihu na jejich náklady?

Nejlepší odpověď
annas

Zkus si projít stránku: http://www.li­bres.cz/servis/

Jeden známý na této stránce publikuje své verše. Nevím, jak je to s vydáním knih, ale TV si ho z této stránky vybrala pro rozhovor.

Další odpovědi
emamamisu

mám ráda server www.databazeknih.cz. uživatelé pořádají i srazy!