Skinn3r

Existují lidé kteří ?

jsou už od narození imunní např. Na AIDS,žloutenky i třeba rakovinu ?

Nejlepší odpověď
Alesh

Imunita vůči viru HIV u některých jedinců existuje.
O žloutence pochybuji, ale tam existuje očkování proti typům A, B a D, proti C neexistuje.
Imunita proti rakovině je též asi nemožná, maximálně zvýšená odolnost, ale to bude tak vše.

Další odpovědi
Drap

To tedy asi neexistují.

Meropa

Samozřejmě že ano!
To že nám to vědci nestrčí hned pod nos nebo že takový není každý, neznamená že to neexistuje.

slad08

S aidsem se může narodit malé dítě jen tehdy, když jeho matka má aids.
Žloutenku může mít většina narozených dětí, ovšem je to jen dočasně. (Trvání 3 týdny).