Michal Kole

Existují líčidla, make-upy, řasenky, na zpocené tělo? Určitě je i jiné využití než že pro modelku je hygiena cizí slovo

např. pro natáčení či focení scén v saunách, posilovnách, kde pro autentičnost musí být zátěž.

Ale když se svítí halogenovými lampami tak ty mají vysokou povrchovou teplotu (musím o nich napsat na http://elektronika-me-hobby.8u.cz) vlivem rekace wolframu a s jódem nebo bromem a teplo sálá do prostoru a ohřívá interiér studia, že není vedro jen herečce, ale celému filmovému štábu

Odpovědi
www

Neexistují a jen z jediného důvodu.
Slovo hygiena je děs totiž jen pro tebe 😉. Protože na zpoceném těle drží jen smrad. To sis ještě nevšimnul?

bubukaa

přece existují voděodolné, voděodolné tužky, makeupy, řesenky …