Oriase EL

Existují legální plochy na vylepení plakátů?

http://www.pra­ha.eu/jnp/cz/o_m­este/zivot_v_pra­ze/sluzby/pra­ha_vytvori_le­galni_plochy_pr­o_vylepovani_pla­katu.html
Je to pravda? Platí to ještě?

Edit.:A kde prosím?

Odpovědi
ReHu

Jistěže jo.
Vídám jich několik

jmhad

těžko říci, ale na každé plakátovací ploše by mělo být označení provozovatel, majitele nebo zda je určena k volnému vylepení plakátů. Pokud na ní nic není,pak bych lepil.

lexx

je to forma propagace, marketingu a to není zdarma…jo leda že je plocha označená k volnému bezplatnému vylepování potom ano