Existují kuřáci marihuany, kteří kouří jen ji a cigarety vůbec?

Znám mnoho kuřáků marihuany, kteří vehementně obhajují legalizaci marihuany a podporují to svými analýzami, že když jsou povolené cigarety s alkoholem, které škodí zdraví více, tak proč ne travka. Oni sami však všichni kouří cigarety a alkohol jim také chutná.

Odpovědi
Psychotic

Já tedy znám jednoho, co nekouří cigarety. Ale pije hodně. Tady ovšem nejde o žádné pokrytectví: lidé, kteří rádi drogy, prostě nejsou příliš vybíraví. Ten argument se snaží poukázat na to, že když už některé drogy povolujeme, tak proč ne tu nejméně škodlivou ze všech?

jáára

Znám lidi, co kouří trávu a tabák ne.

mzm

Většina?