Avatar uživatele
Drap

Existují ještě v restauracích, ve službách a podobně ,,Kniha přání a stížností "?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 9Pro koho je otázka zajímavá? Berušinka, Elk, iceT, Kerberus, chudst, hanny 2, barnajka, anonym, anonym před 4659 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Někdejší Kniha přání a stížností, která byla více méně fraškou než nějakým vážným dokumentem, není sice již povinná, ale několikrát jsem již zdůraznil, že v dobře vedeném pohostinském podniku neděláme věci proto, že jsou nějakou institucí nařízené, ale proto, že máme eminentní zájem na spokojenosti hostů. Ne nadarmo se říká, že na každém šprochu je pravdy trochu. Proto bez knihy přání a stížností musíme každou stížnost dokumentovat a na písemné stížnosti po jejich prověření okamžitě odpovědět. Stěžovateli musí být podáno vysvětlení, případně omluva, protože to je většinou důvod, pro který si host vlastně stěžuje. Host chce mít vždycky pravdu a většinou očekává, že kvůli jeho stížnosti byla zjednána náprava.

Zdroj: http://diskuse­.gastronews.cz/ser­vis-restaurace/kniha-prani-a-stiznosti

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
www

Nevím, ale asi ne. Zkoušel jsem to byl za blba 😁
Doplňuji:
Prý:
„Od toho je tady pan vedoucí(majitel) a ten tady není“

Upravil/a: www

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
chudst

Ano, ale velmi malo. Obcas ji maji na baru, apod. – ale nikdy jsem ji nevyuzil. Vzdy reknu dane prani ci stiznost obsluze.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Elk

U nás ji mají dokonce v závodní jídelně, jenomže zbytečnou…!

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek