Existuji jeste dnes nekde lidouzroti ? A kde ? -iv-

Nejlepší odpověď
kenyrts

Nemusíme chodit ani tak daleko:

Případ slovenského kanibala Mateje Čurka, který se chystal sníst neznámého Švýcara, přitáhl pozornost ke kanibalům. V moderních dějinách je jich víc, než byste si mysleli…

více:

Zdroj: http://tn.nova­.cz/magazin/his­torie/lide/nej­horsi-kanibalove-vsech-dob-lidozrouti-kteri-sokovali-svet.html

Další odpovědi
Drap

Papua Nová Guinea oficiálně bylo zrušeno už před několika léty, ale dodnes se v odlehlých částech praktikuje. Je to svět sám pro sebe, ohromné množství jazyků. Lidé si nerozumí se sdousedy za kopcem. Do hlavního města nevede silnice, Moc zajímavá země

anonym

Darwinova evoluce je podivuhodná, lidožrouti vymírají, zbývá jen pár posledních kmenů, ale zato se objevují nové živočišné druhy, třeba namátkou ženichožrouti.

sandy45

Už nejsou,posledního včera snědli.