Sarrow

Existují ještě DMS na záchranu života?

Zachránit život za pár korun…

Pamatuji si že dříve byly DMSky které slybovali záchranu dokonce i několika života.

Je to zvláštní, když člověk může učinit něco tak obrovského za něco tak malohodnotného, je to podle Vás důvěrihodné?
Doplňuji:
opravav *slibovali :D

Odpovědi
anonym

Ano, na přehledném seznamu si můžete vybrat komu chcete přispět. http://www.dar­covskasms.cz/sez­nam-projektu/prehled-projektu.html

Sarrow

l564 > ten seznam znám, ale to není to o čem mluvím :)
Mám namysli DMS která přímo pomůže jedinci…