Existují dnes ještě vyznavači egyptských bohů?

Odpovědi
www

Samozřejmě.
Dnes existují vyznavači čehokoliv, tím spíš vyznavači všemožných božstev 😉

postcd

je hodně Bohů a model, kterým lidé slouží a věnují svůj čas, třeba „peníze“, někdo třeba může uvěřit i v existenci egyptských Bohů. třeba nějací pralesní lidé také mají své Bůžky a je to tam velmi živé..

Agneta

To už sice ne, ale existují přímí potomci udržující ještě tu původní egyptskou řeč. Jsou to Koptové, kteří jsou už 2000 let křesťany, je jich asi 10 až 20 miliónů, a chovají uprostřed muslimské Káhiry vepře a jsou často terčem pogromů.:D