Mofli

Existují digitální kamery s otočným LCD monitorem?

Viděl jsem to jen u foťáků. Na obrázcích je vidět, že jsou LCD monitory u kamer výklopné, ale není vidět jestli je možné s nimi otáčet všemi směry (bylo by to užitečné např. na natáčení filmu v davu). Díky.

Nejlepší odpověď
Gollumek.88

ano většina nových kamer to takhle už má. také záleží jestli to je nějaký low-end nebo něco lepšího.

Další odpovědi
Martina S.

Mám už 8 let digitální kameru a ta má displey otočný ve všech směrech a podle mě ho má každá současná kamera.