divison

Existují „cracknuté“ aplikace/hry na Windows Phone ?

Zdravím,
zajímalo by mě zda-li existují nějaké cracky nebo něco na tento způsob skrz které se dají získat placené hry/aplikace zdarma. Díky

Nejlepší odpověď
Bedy

O ničem takovém nevím a rozhodně po tom pátrat nebudu. Lepší je si tu aplikaci koupit – snad tak drahé to není nebo se juknout po free alternativě.

Vám by se asi taky nelíbilo, kdybyste něco vytvořil, dal si s tím pěknou práci a pak přišel nějaký puberťák, který by to ukradl a používal bez dovolení – bez zaplacení. Koukejte na to i z té druhé strany.

Další odpovědi
blesk26

Taky jsem kdysi dávno měl pocit, že co si můžu ukrást, to přece musím mít … ale s časem přichází rozum a pochopil jsem, že buď si vystačím s free alternativou, nebo si tu aplikaci prostě koupím. Zvlášť, když jsem takových aplikací sám pár naprogramoval a vím, že to opravdu práci dá. Vzhledem k tomu, že se ceny pohybují v naprosté většině v desítkách korun, jde vlastně o prkotinu, protože daleko víc peněz denně projedu za benzín, utratím za jídlo a nebo večer za pivo. A alespoň mám takhle čisté svědomí :) A abych odpověděl na tvou otázku – telefon s WP8 mám, ale nikdy jsem žádnou kradenou aplikaci ke stažení na tenhle systém neviděl a podle mě to nejde, alespoň ne jednoduše … a jsem za to docela rád.

hranolka1407

Jelikož na tvoji otázku odpovídali ti, kteří neznají WP odpovím ti tedy já.
Bohužel jsem nikde nic takového nenašel a co vím tak snad ani nic takového -zatím- pro Windows Phone není. Microsoft si totiž toto velmi hlídá.