Existují "cracknuté" aplikace/hry na Windows Phone ?

Zdravím,
zajímalo by mě zda-li existují nějaké cracky nebo něco na tento způsob skrz které se dají získat placené hry/aplikace zdarma. Díky

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

O ničem takovém nevím a rozhodně po tom pátrat nebudu. Lepší je si tu aplikaci koupit - snad tak drahé to není nebo se juknout po free alternativě.

Vám by se asi taky nelíbilo, kdybyste něco vytvořil, dal si s tím pěknou práci a pak přišel nějaký puberťák, který by to ukradl a používal bez dovolení - bez zaplacení. Koukejte na to i z té druhé strany.

Další odpovědi:

Bronzový

Taky jsem kdysi dávno měl pocit, že co si můžu ukrást, to přece musím mít ... ale s časem přichází rozum a pochopil jsem, že buď si vystačím s free alternativou, nebo si tu aplikaci prostě koupím. Zvlášť, když jsem takových aplikací sám pár naprogramoval a vím, že to opravdu práci dá. Vzhledem k tomu, že se ceny pohybují v naprosté většině v desítkách korun, jde vlastně o prkotinu, protože daleko víc peněz denně projedu za benzín, utratím za jídlo a nebo večer za pivo. A alespoň mám takhle čisté svědomí :) A abych odpověděl na tvou otázku - telefon s WP8 mám, ale nikdy jsem žádnou kradenou aplikaci ke stažení na tenhle systém neviděl a podle mě to nejde, alespoň ne jednoduše ... a jsem za to docela rád.

Jelikož na tvoji otázku odpovídali ti, kteří neznají WP odpovím ti tedy já.
Bohužel jsem nikde nic takového nenašel a co vím tak snad ani nic takového -zatím- pro Windows Phone není. Microsoft si totiž toto velmi hlídá.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Elektronika

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Elektronika

Zlatý mosoj 871
Zlatý Bedy 675
Zlatý gecco 427
Zlatý www 412
Zlatý Hlada 393
Zlatý beer 298
Zlatý Michal Kole 292
Zlatý ge0rge 287
Zlatý led 249
Stříbrný cochee 226

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.