HDMI

Existují automobilové kluby kde se děti učí jezdit v buginách,jezdí na závody a tak dále?

Na způsob zájmového kroužku?

Odpovědi
Ar

Jako myslíte, že děcko přihlásíte do „klubu“ tam dostane výstroj ,buginu a bude jezdit?
Tak takhle to opravdu nefunguje. Motorismus je hóóódně drahý sport a všechno musíte mít své. Klub vám poskytne akorát zázemí a jako člena pustí na dráhu.